Nedros

Wpis 1

Kapitan Shu'vakko

Ostatnie dni przyniosły wiele nieoczekiwanych wydarzeń. Dopiero teraz mam chwilę na wpisanie tu kilku słów. Nasza rezydencja została zniszczona a O’kju zaginął co zaowocowało wciągnięciem nas w politykę między Nedros a Urupą. Na razie ograniczyło się to do spotkań z ważniejszymi osobistościami tego miasta i zapewnień o chęci pomocy ale jeżeli odnajdziemy naszego ambasadora to zostaniemy zmuszeni negocjować nowe zasady kontraktu. Co do samej rezydencji i O’kju za atakiem stoi prawdopodobnie lokalny gangster i jego poplecznicy. Mieliśmy z nimi kilka drobnych starć. W trakcie jednego z nich została zabita niejaka Fenti, która podobno była samicą O’kju. Z tego co wiemy to tylko na pokaz gdyż próbowała wydobyć informację o rezydencji i interesach. Współpracowała z zamachowcami i zapłaciła za to cenę życia. Jeśli chodzi o informacje to mamy ich całkiem sporo. Wystarczy, że napiszę tyle. O’kju żyje i zadbam o to aby tak zostało. Nie mogę dopuścić do śmierci mojego chadi.
W moich kolejnych wpisach będe starał się wyjaśnić rzeczy, które działy się w trakcie tych kilku dni i przedstawić osoby, które poznaliśmy

Comments

szpindel Piotras

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.